NÁŠ PRÍBEH

Bez vody človek vydrží týždeň. Bez kyslíka 5 minút. Dve najdôležitejšie esencie života. Spojili sme ich pre vás. Nová kategória na trhu – Oxywater. Neporovnateľná s vodou, neporovnateľná s energetickými nápojmi. Úplne nová kategória.
90 mg kyslíka na liter
 • Prvá myšlienka priniesť kyslík ako „take away“ vznikla pred 14 rokmi, keď zakladateľka firmy OxySlovakia zápasila s onkologickým ochorením.
 • Za rok a pol od uvedenia Oxywater na trh (December 2015) dostala cenu Podnikateľka Slovenska za rok 2016: https://www.youtube.com/watch?v=83swmb6PmTc&
 • Po 12 rokoch prevádzkovania kyslíkových služieb v centre Oxyslovakia, podporovaných inhaláciami vysoko koncentrovaného kyslíka bolo v praxi zjavné, že dostatočne okysličená bunka reaguje omnoho rýchlejšie na väčšinu procedúr a výsledky prichádzajú skôr.
 • Práce a merania (Pakdaman metóda) ukázali, že po vypití kyslíkovej vody pO2 ( parciálny tlak kyslíka v krvi) vzrástol, čiže sa zvýšila okamžitá koncentrácia kyslíka dostupná pre bunkové štruktúry. S týmito informáciami po dlhej práci a úspešnom zapatentovaní technológie obohacovania pitnej vody vysokým množstvom kyslíka prichádza na slovenský trh nápoj Oxywater.
 • Drziteľom patentu je česká firma Oxylife, vyrábajúca slovenský nápoj Oxywater.

Niekedy sa váš život zmení zo sna na nočnú moru v priebehu niekoľkých sekúnd… Vtedy vám ide vyskočiť srdce z hrude, keď počúvate od iných slová: „čas to vyrieši“ alebo „všetko zlé je na niečo dobré“ či „raz pochopíš, čo ti chcel život ukázať“. Keď som ochorela, diagnostikovali mi onkologické ochorenie v predposlednom štádiu. Nádej minimálna, prišla odpoveď po všetkých vyšetreniach. Keď však kopete za seba, máte len dve možnosti. Vybrala som si tú ťažšiu, ale to som robila celý život.

Po roku a pol klasickej liečby kombinovanej so všetkým, čo som aktívne vyhľadávala, som bola zdravá. Po ďalšom roku, keď som sa cítila troška silnejšia, otvorila som prvú prevádzku Oxyslovakia so súborom procedúr, ktoré som počas liečby vyskúšala a ktoré fungovali aj u takého chorého človeka, ako som bola ja. Hlavnou a veľmi lacnou procedúrou bolo dýchanie 95 % kyslíka. Vo vzduchu je ho len 21 %.

Ľudia okolo mňa, ktorí videli, čo všetko robím pre udržanie dobrého zdravia  počas liečby aj po nej,  začali preventívne chodiť do Oxyslovakia inhalovať kyslík. Po ďalšom roku som však pochopila, „čo mi to ten život chcel ukázať“ a čo je moja cesta. Nemohla som spávať, stále som premýšľala, ako priniesť niektoré z benefitov klientom, ktorí si nedokázali nájsť hodinku denne na návštevu prevádzky. Energia z tak koncentrovaného kyslíka a jeho silná protizápalová schopnosť, historicky používaná napr.pre obete požiarov, môže byť predsa v modernom balení a využívať nové, dostupné technológie!

S údajmi z vedeckých prác Dr. Ota Warburga a Prof. Dr. A. Pakdamana M.D. o vplyvoch OOT (orálnej kyslíkovej terapie) podporenými vlastnou skúsenosťou, začala cesta k novej kategórií na trhu – ku kyslíkovej vode, k Oxywater.

Spojila som sa s podobne zanietenými ľuďmi z Čiech a po takmer tri a pol roku skúšania na princípe pokus-omyl sa nám podarilo dosiahnuť pôvodný zámer – dostať, ukotviť a udržať vo vode až 90 mg kyslíka na liter, čo sme si dali aj patentovať. Vlastníkom patentu je česká firma Oxylife, vyrábajúca slovenskú značku Oxywater. Vo vode z vodovodu je okolo 8 ̶ 9 mg kyslíka, na trhu sú tzv. kyslíkové vody alebo vody s kyslíkom, ktoré sú obohatené kyslíkom od 9 do 40 mg/l. Výzva dostať až 90 mg do vody prišla tak prirodzene, že nech sme v priebehu času dosiahli čokoľvek (50 či 60 mg – stále najviac na trhu), stále to bolo pre nás neuspokojivé.

Pôvodný zámer bol plniť našu kyslíkovú vodu do obalov zo skla, predsa len nemôžeme znehodnotiť taký vynález uzavretím do plastovej fľaše, prípadne do plechovky. Plast sme jednohlasne zavrhli a sklenú fľašu sme naozaj skúšali veľmi dlho. Neexistuje však uzáver ani technológia, ktorou by sa v sklenej fľaši dalo udržať také množstvo kyslíka, aké bolo našou métou. Ďalšie klišé „všetko zlé je na niečo dobré“ som pochopila pri návšteve najväčšej továrne na výrobu plechoviek na svete. Okrem toho, že plechovka je recyklovateľný materiál číslo 1 na svete a už do 60 dní po použití je opäť v predaji, ma fascinovala aj technológia „off taste“. Táto technológia spočíva v nanesení potravinársky neškodného laku do vnútra plechovky na recyklovaný hliník a vypálení pri teplote 240 °C.

Absolútne najdôležitejšia vec pre mňa – presvedčiť sa o dokonalosti technológie a vidieť na vlastné oči výstupné kontroly, že naozaj nedochádza k prenikaniu hliníka či farby do nápoja. Máme 90 mg kyslíka v čerstvej, nízko mineralizovanej vode, ktorá je zdravotne neškodná a môžete si ju vziať do auta, do reštaurácie a dať si ju ku káve či pri športe.

Aj posledné klišé „čas to vyrieši“ sa naplnilo. Pre nás všetkých je tu po dlhej ceste čas na predstavenie Oxywater s 90 mg kyslíka na liter − prirodzená energia, osvieženie a prevencia v tej najprirodzenejšej forme.

Denne si ju užite.

Julianna Hložek Grmannová

Naše plechovky sú z rýchlorecyklovateľného materiálu. V praxi to znamená, že do 60 dní od začatia recyklačného procesu sú opäť v obehu. Ak chcete odporiť ekológiu a recykláciu materiálov ešte viac, nerezový vrchnáčik, ktorým otvárate plechovku nevyhadzujte. Pošlite nám ich v obálke na adresu našej spoločnosti (adresu nájdete v kontaktoch). My ich postúpime umeleckej spoločnosti Zeydee, kde ich ďalším použitím vznikajú rôzne predmety ako vankúše, peňaženky či kabelky. Ďakujeme, že vám na planéte záleží!

Dovoľte nám predstaviť aj náš ďalší kyslíkový prírastok, slovenskú kyslíkovú kozmetiku Oxy Addict.

1_IMG_4983
Prírodná kozmetika Oxy Addict so zastabilizovaným obsahom kyslíka je vhodná pre ženy a mužov rôznej vekovej kategórie, predovšetkým ho však odporúčame pre zrelú pleť, ktorej chýba hydratácia, pružnosť, bojuje s pigmentáciami, zápalovými procesmi a potrebuje zjednotiť tón.
Kľúčovou zložkou produktov Oxy Addict je OXYWATER – voda obohatená aktívnym kyslíkom, ktorá vďaka jeho vysokému obsahu pôsobí protizápalovo, antisepticky, podporuje regeneráciu buniek a zlepšuje hojenie. V dermatológii sa kyslíkové ošetrenia pleti používajú na zvýšenie elasticity pleti, zvýšenie tvorby kolagénu a zlepšenie hydratácie. Pomocou produktov Oxy Addict si tak môžete užívať doplnkové kyslíkové ošetrenie pleti aj pohodlne v domácom prostredí, čím predĺžite účinky terapie.

PRODUKT A JEHO BENEFITY

Oxywater má obsah 250ml.
Obsahuje 0 kalórií.
Energia len z prirodzeného zdroja - z vysoko koncentrovaného kyslíka.
Denná doporučená dávka: 1 plechovka 250ml

Kyslík a voda sú základné zlúčeniny prírody. Ich rovnováha určuje životnú vitalitu. Získať vodu s vyšším obsahom kyslíka môže znamenať získať vyššiu kvalitu života pre človeka.

Mozog spotrebúva 20 % z celkového obsahu kyslíka v tele. Prostredníctvom cirkulácie krvi sa zlepšuje absorpcia výživy a zásobovanie tkanív kyslíkom. V meraniach (špecifická metóda podľa Prof. Dr. A. Pakdaman M.D.) sa transportom kyslíkovej vody do mozgu dosiahlo zlepšenie regulačným mechanizmov v tele. Pri migrénach podľa neho sa jedná o poruchu v mikrocirkulácii a v mozgovej hypoxii, teda nedostatku kyslíka v tkanivách.

Kyslík sa považuje za účinný prostriedok na udržiavanie zdravia, krásy a fyzickej kondície už od r.1960, kedy N. Sirotin, člen Akadémie lekárskych vied v ZSSR zaregistroval metódu kyslíkových kokteilov. Pri jeho meraniach sa u športovcov zvýšil výkon priemerne o 30%, pričom v tej dobe mal k dispozícii vodu obohatenú kyslíkom na 40mg/l.

Už v roku 1960 N. Sirotin, člen Akadémie lekárskych vied v ZSSR objavil, že sliznica žalúdka a črevá absorbujú kyslík o nič horšie ako mechúriky pľúc. Zvýšenie koncentrácie pri šoférovaní môže byť dôležitým faktorom pre šoféra, ktorý hľadá alternatívu energetického nápoja bez stimulantov a cukru.

Podľa zakladateľov OOT V Nemecku molekulu vody H2O možno chápať ako spojenie dvoch plynov – vodíka a kyslíka, čo by predpokladalo chovanie tejto zlúčeniny ako plynu. Nie je to však tak, keďže mnohé molekuly vody sú vzájomne poprepájané cez takzvané vodíkové mostíky a práve táto vodíková väzba umožňuje ďalšie väzby vody s prvkami i plynmi, o.i. aj s kyslíkom. Pitie okysličenej vody podľa nich predstavuje určitým spôsobom návrat k počiatočnej fáze človeka (prenatálne obdobie), čo môže mať rozhodujúci význam pre medicínu v budúcnosti.

TECHNOLÓGIA

Oxywater je balená v plechovke, zvnútra potiahnutej mikrovrstvou potravinársky vyhovujúcej fólie. Je neperlivá, kyslík pri obohacovaní vody netvorí bublinky.
Ak sa s takouto kyslíkovou vodou stretnete, je dosýtená CO2.

Mineralizácia: TDS 147,3 mg/l
Ph: 7,43
Kyslík: min 90 mg/l
Vždy neperlivá

Oxywater je balená v plechovke, ošetrenej potravinárskym lakom, vypáleným na 240 stupňov. Je neperlivá, kyslík pri obohacovaní vody netvorí bublinky!
Ak sa stretnete s ” kyslíkovou vodou” , ktorá je perlivá, vedzte, že  je dosýtená  CO! Oxywater nenahrádza pitný režim, stačí jedna plechovka denne.

Kohútiková voda má obsah kyslíka 7- 9 mg/l. Kyslíkových vôd na trhu u nás, aj vo svete nájdeme viacero. Nájdete ich balené vo veľkých baleniach, v plaste alebo skle, čisté, alebo sladené cukrom či umelými sladidlami. Vďaka prirodzenej antiseptickosti takto koncentrovaného kyslíka môžete pocítiť:

 • prirodzenú energiu – 12x viac O2 ako v pitnej vode
 • antiaging na pleť – pleť vyzerá mladšie
 • prílev koncentrácie – vhodný pri šoférovaní
 • nula cukor, nula sladidlo, nula kofeín, nula taurín, nula konzervantov
 • pocit ľahkosti v žalúdku
 • protizápalový účinok vysoko koncentrovaného O2
 • pocit čistých hlasiviek
 • hladký pocit zubov vďaka antiseptickej schopnosti O2
 • zvýšenú výkonnosť pri športe
 • podporu mozgovej činnosti

KDE SA DÁ KÚPIŤ

Oxywater je možné exkluzívne zakúpiť v:
Na vyžiadanie vám zašleme VO cenník. Kontakt: oxywater@oxywater.sk

KONTAKT

  Súhlasím so spracovaním osobných údajov

  V zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov publikovaný v Zbierke zákonov SR, ak sa rozhodnete odoslať formulár,
  súhlasíte, že Vaše údaje (meno, email, mobilné číslo) budú spracované iba pre dané účely, teda aby sme Vám mohli na danú otázku odpovedať.
  Nebudeme Vám zasielať žiadne iné ponuky.