Blog

Oxywater – voda, čo dýcha…

Milá Oxyfamily,

keďže k nám v poslednej dobe prišlo veľa nových zákazníkov vďaka našej úžasnej akcii, viac krát sa opakovali otázky v súvislosti s chuťou modrej, neochutenej kyslíkovej vody. Práve títo noví užívatelia, ktorý možno úplne presne nevedeli čo očakávať a nikdy nemali možnosť vyskúšať ako chutí 12x koncentrovanejší kyslík vložený fyzikálnou cestou do vody, boli chuťou Oxywater prekvapení. Niekto tú zvláštnu chuť koncentrovaného 12násobného množstva kyslíka popisuje ako nemocničnú, či chuť plechovky, kovových trubiek. ?

V žiadnom prípade nie je možné,  aby bol nápoj kontaminovaný z plechovky. Z vnútornej strany plechovky je mikro vrstva potravinárskej fólie. Tak sa vyrábajú všetky plechovky. Možno vám to pripomína niečo iné –  no ako by ste popísali niečo, s čím ste sa nikdy nestretli?

CEO Julianna Hložek Grmannová :  „ Ja vám to vysvetlím na číslach. Keď si naberiete vodu z vodovodu, alebo pijete vodu z plastovej fľaše (čo naozaj neodporúčam), tak tam je 7-  9 mg kyslíka na liter. V Oxywater máte minimálne 90 mg kyslíka na liter a tá chuť je práve preto taká špecifická.

 

Nie, nič tam nepreniká z plechovky, nie je tam žiadna dezinfekcia z nemocnice, je to naozaj tá chuť koncentrovaného kyslíka. Takže s chuťou na zdravie, priatelia ! Niekedy nie je  všetko, čo je pre nás dobré aj  chutné, to poznáte. Niekto povie, že tam nič necíti, že je to ako voda, ale ten citlivejší  užívateľ cíti túto zvláštnu chuť. Aj keď sa vie, že kyslík nemá farbu, vôňu, chuť – hovoríme o bežnej koncentrácii. Vo vašej Oxywater je ten patentovaný násobok naozaj cítiť takto a je to v poriadku. A je to pre „neveriacich“ aj  znak toho, že sme tam ten kyslík dostali a vy si móžete užívať jeho  benefity – osvieženie, nula kalórií, proti zápalový, hojaci a bieliaci  efekt vo VODE, ČO  DÝCHA.  “